KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12221077
nr 1222 1077
Malcolm Osborne
(1880-1963), Storbritannien
Etsning, Stadsscen London, Signerad. Motivet: 26x19,5
Malcolm Osborne, brittisk bildkonstnär född 1880, död 1963.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 december 2018
kl 19:03:38
6/12 15:34:42
Malcolm Osborne
Läs mer om Malcolm Osborne